O nás

NÁŠ PRÍBEH

Balónový Sen je naša vysnívaná rodinná firma ako manželia ju vedieme spoločne pretože nás oboch prepadla vášeň k balónikom. Naša práca je náš koníček preto každú balónovú dekoráciu zhotovujeme s radosťou a láskou. Kladieme dôraz na kvalitné materiály a preto pracujeme s top balónovými značkami ako je QUALATEX a ANAGRAM. Preto aby naša práca bola profesionálna tak už niekoľko rokov navštevujeme školenia od najlepších balónových umelcov z celého sveta.

Vzdelanie je v tomto smere pre nás veľmi dôležité pretože mnohí podceňujú balóniky však vyzerajú tak jednoducho no aby vznikli z nich ozaj dych vyrážajúce jedinečné dekorácie potrebujete vedieť o nich všetko. Preto v roku 2018 sme absolvovali niekoľko preskúšaní potom dokladaní našej práce a nakoniec prišiel verdikt že sme boli predvolaní absolvovať záverečné skúšky pred medzinárodnou komisiou na prestížnom balónovom podujatí OnART v Španielskej Barcelone kde sme ich úspešne ukončili a získali sme svetovo uznávanú licenciu balónových umelcov CBA ( CERTIFIED BALLOON ARTIST ). Patríme tak medzi priekopníkov na Slovensku ktorí svoju profesionalitu v balónovom dekorovaní nepreukazujú len “samonaučenou praxou” ale aj vzdelaním.

Je pre nás nesmierne dôležité aby každá naša balónová dekorácia bola jedinečná a profesionálne zhotovená či už je to detská oslava alebo veľká firemná párty. Držíme sa hesla “nie je balón ako balón” pretože aj v balónovom svete platí že spojením len kvalitných balónov a profesionálneho prístupu môžu vzniknúť jedinečné balónové dekorácie. Preto veríme že budeme to práve my ktorí Vám môžu splniť Vaše balónové sny.

majitelia

Zuzka a Roland BARTHA

SPOKOJNÍ KLIENTI

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Smith
SMARTWAVE CEO
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Bob Smith
SMARTWAVE CTO