ZAVOLAJTE NÁM: 0907 / 890 410
Pondelok - Piatok: 9:00 - 17:00
Po telefonickej dohode 0907 890 410

Nie je Balón ako Balón

BLOG🆕
Máme tu pre Vás náš ďalší balónový BLOG🎈
Prajeme príjemné čítanie a veríme že sa opäť niečo nové dozviete.
NIE JE BALÓN AKO BALÓN🎈🎈🎈


Keď sme v roku 2014 otvárali náš Party Obchodík priznávame sa bolo to aj pre nás tak nové že sme balóniky brali ako za balón však to je len vec čo praskne ale tak na oslavy to patrí . Moc sme toho o balónikoch nevedeli a predávali sme kadečo lebo sme si mysleli že balón je každý rovnaký. Ale toto sa našťastie rýchlo zmenilo a po roku existencie sme sa začali intenzívne vzdelávať mnohí si možno poviete čo sa dá také o balónoch učiť???!!!
No je toho veľmi veľa čo sa dá o balónoch naučiť pretože sme chceli aby naše služby boli na úrovni profesionálov však len vzdelaný človek vo svojom obore si môže povedať že to čo robí, robí profesionálne.
Tí ktorí ste snami od začiatku viete že sme niekoľko krát do roka boli v zahraničí na rôznych školeniach a takto to ide až doteraz časť nášho zárobku vždy investujeme do nášho vzdelania chceme byť vždy lepší vedieť o svetových trendoch ktoré Vám chceme z prvej ruky priniesť a balóniky milujeme🥰
Preto sme v roku 2018 absolvovali aj medzinárodné balónové skúšky v Španielskej Barcelóne a tak my z obyčajných Levíc nie z Bratislavy sa stali ako prvá firma na Slovensku s oprávnením CBA CERTIFIED BALLOON ARTIST a tak patríme medzi 3000 balónových profesionálov zo sveta.
Začiatky boli veľmi ťažké priniesli sme do Levíc nový koncept balóniky ste poznali raz ročne z jarmoku a z papiernictiev a z Číny.
A my sme začali ponúkať niečo čo bolo úplne nové nielen pre Vás ale aj pre nás bolo ťažké sa udržať a my sami sme si to neuľahčovali rozhodli sme sa že pôjdeme tou ťažšou cestou predávať a ponúkať len tie najkvalitnejšie produkty ktoré existujú v balónovom svete☝️🌍
Predsa vo väčšine dodávame balóniky na detské oslavy ale v podstate na každých oslavách sú deti ktoré sú nadšené a naradostené keď uvidia balóniky a preto treba aby balónik bol kvalitný aby sme vedeli z čoho je vyrobený že je z materiálov ktoré NIE sú zdraviu škodlivé ktoré NIE sú škodlivé pre naše životné prostredie.
Preto ponúkame a pracujeme len s balónikmi od renomovaných svetových firiem pretože nám záleží na Vašich oslavách každú jednu prežívame ako vlastnú .
Našimi rukami prešlo v začiatkoch veľa rôznych balónov začali sme ako snáď každí hľadať najskôr podľa ceny tie najlacnejšie, potom sme zisťovali že existujú rôzne značky balónové a skúšali sme testovali , pracovali , tvorili až sme sa dopracovali k tým top od svetového lídra na trhu ktorý už viac ako 100 rokov vyrába balóniky a je to firma QUALATEX.
A tak počas našej praxe sme dospeli k tomu že "NIE je balón ako balón"
Tak ako Vy kladiete dôraz pri organizovaní Vašich osláv však pre Vašich najbližších chcete to najlepšie narodeniny sú raz ročne, jubileá raz za život chcete pre nich ten najlepší darček🎁 , najchutnejšiu tortu🎂 tak isto my kladieme dôraz nato aby ste od nás dostali tie najkvalitnejšie balóniky🎈🎈🎈
Preto my NEFÚKAME balóniky ktoré si zákazník zakúpi inde a od nás chce aby sme ich už "LEN" nafúkali !!!
My sa vždy pozastavíme nad tým AKO??? PREČO??? vôbec niekoho napadne to že si niekde zakúpi balóny a potom následne vie ako nás kontaktovať kde nás nájde a suverénne chce od nás aby sme jeho inde kúpené balóny nafúkali a spravili ten NAJDÔLEŽITEJŠÍ úkon spraviť z niečoho obyčajného krásne balóniky ktoré skrášlia oslavu potešia deti a máme mu to aj garantovať však máme peknú prácu, však my sa do toho rozumiem. No najsmutnejšie je že každého koho toto napadne príde za nami s presne tými najlacnejšími balónmi bez balenia bez označení výrobcu bez toho aby vôbec vedeli čo si kúpili ale očakávajú že my budeme vedieť ako teraz prepáčte za tento výraz z h.vna postaviť hrad.
Nie nepracujeme s niečím čo nepoznáme nechceme Vám dať na oslavu niečo čo nevieme ako sa bude správať na oslave čo ak nesplnia Vaše očakávania a pokazia oslavu nikoho nenapadne obviniť samého seba ale napadne hneď ten kto s balónikmi pracoval kto ich fúkal.
A najhoršia verzia je keď si objednáte balóniky z Číny pretože tam sú tak lacné ale pritom na fotkách tak krásne ale už žiaľ nikoho nezaujíma že je to nelegálny výrobok bez balenia bez označenia ktoré naše zákony vyžadujú ktoré my musíme dodržiavať ☝️
Že tie balóniky z Číny sa vyrábajú z chemikálií ktoré škodia zdraviu aj životnému prostrediu a žiaľ Vás tak zaslepí tá úžasná cena že zabudnete nato že tieto výrobky dáte svojim deťom alebo ich budete Vy fúkať ústami alebo sa ich len tak dotýkať a čo to môže spôsobiť aké vplyvy to má na zdravie !!!
Skúste si privoňať k tým balónikom z Číny ako krásne smrdia zvláštnou vôňou ako nafta či ....
My v našich začiatkoch keď sme chceli aj týchto zákazníkov uspokojiť a nemali sme skúsenosti a vedomosti tak sme sa dopracovali k exémom na rukách a vtedy sme si povedali DOSŤ!! nie peniaze ale zdravie a bezpečnosť našich zákazníkov sú prednejšie.
Máme Vás radi a záleží nám na Vašich oslavách preto NEFÚKAME inde zakúpené balóniky .
A vlastne tu nás napadá také prirovnanie :
Kúpite si lacnú kávu v niektorom obchodnom reťazci a tiež si ju zoberiete do kaviarne kde od baristu budete chcieť aby Vám ju uvaril a najlepšie aby chutila tak dobre ako tú čo tam podáva?! Predpokladáme že teraz ste sa pousmiali že to by ste neurobili tak nám sa naskytá otázka prečo to robíte s balónikmi , my sa takto cítime keď nám ich donesiete🥺😢😭
Neberte balóniky ako len nejakú vec ktorá je ako nepísaný povinný doplnok na oslave či svadbe, pretože ak Vám na oslave a svojej svadbe ozaj záleží a plánujete každý detail chcete to najlepšie tak aj balóniky vyberajte podľa tých istých kritérií ako vyberáte tortu či iné doplnky pretože presne tie balóniky na ktoré už dôraz nekladiete ale chcete ich mať môžu celú do detailov naplánovanú oslavu či svadbu POKAZIŤ☝️☝️☝️
Sme tu pre Vás učíme sa vzdelávame neustále pre Vás aby sme Vaše oslavy spravili takými ako ste si ich vysnívali .
Pre nás preto "BALÓN NIE JE LEN BALÓN"

 

 

 

 

 

❤️

Najnovšie články

Najnovšie v obchode

Partneri

Doprava zdarma

Nad 60,- €

Online podpora

Pon - Pia: 9:00 - 17:00