Balónová kytica Vesmír – Astronaut

Balónová kytica Vesmír – Astronaut

29,90  vrátane DPH

Na sklade

29,90  vrátane DPH

Héliová kytica balónikov na tému Vesmír – Kozmonaut.

Popis

Héliová kytica balónikov ktorá očarí každého kto miluje Vesmír. Kyticu tvorí šesť latexových balónov s potlačou vesmíru vo farbách čierne a tmavo modré o veľkosti 28cm a jeden hlavný Bubble balón v tvare ako plážová lopta o veľkosti 56cm s potlačou vesmíru, kozmonauta a nápisom Happy Birthday, spolu až sedem balónov ktoré sú plnené héliom a krásne lietajú. Celá kytica je naaranžovaná na balónovom ťažítku v tvare hviezdy v striebornej farbe, táto hviezda udržuje balóniky pekne spolu naaranžované a zabraňuje ich odlietnutiu . Vy už nemusíte nič robiť my balóniky nafúkame a krásne naaranžujeme ako vidíte na fotke. Balóniky Vám v rámci LEVÍC dovezieme zdarma až domov , alebo dovezieme kam si budete želať o cenách dovozu sa informujte telefonicky pred objednaním. Pri objednávke do poznámky nám napíšte termín oslavy aby sme vedeli kedy Vám máme balóniky doručiť. Túto kyticu NEposielame v balíku pre jej rozmery.

Balóniky sú značkové od firmy QUALATEX.

Latexové balóny od firmy QUALATEX sú vyrobené zo 100% latexu a sú biologicky rozložiteľné , ich doba rozkladu je porovnateľná s listom stromu . Tým šetria našu prírodu aj naše zdravie.

Latexové balóniky majú lietavosť 2dni od nafúknutia a potom sa postupne zmenšujú , hlavný Bubble balón patrí medzi najdlhšie lietajúce balóniky a jeho leitavosť je 2 až 3 týždne od nafúknutia.