Balónová kytica PAW PATROL

Balónová kytica PAW PATROL

26,90  vrátane DPH

Na sklade

26,90  vrátane DPH

Héliové balóny s motívom obľúbenej rozprávky Paw Patrol – Labková Patrola.
Celú kyticu Vám my vytvoríme ako na fotke s nafúkanými balónmi ktoré budú lietať vy nemusíte nič robiť.

Popis

 

Túto héliovú kyticu balónov tvorí dokopy sedem balónov ktoré krásne lietajú . Hlavný balón je o veľkosti 43cm s potlačou rozprávky Paw Patrol materiál fólia od ANAGRAM a lietavosťou cca týždeň.

Pod ním sa nachádza šesť latexových balónov  , balóny sú od firmy QUALATEX a ich veľkosť je 28cm a lietavosť dva dni od nafúknutia potom sa postupne balóny zmenšujú a pomaly klesajú k zemi proces trvá niekoľko dní. 

Celá kytica je naaranžovaná na balónovom ťažítku v tvare hviezdy v modrej farbe, udržuje balóniky pekne spolu naaranžované a zabraňuje ich odlietnutiu .

Celková výška kytice od zeme je cca 1,70m. 

Vy už nemusíte nič robiť my balóniky nafúkame a krásne naaranžujeme ako vidíte na fotke. Balóniky Vám v rámci LEVÍC dovezieme zdarma až domov , alebo dovezieme kam si budete želať o cenách dovozu sa informujte telefonicky pred objednaním.

Pri objednávke do poznámky nám napíšte termín oslavy aby sme vedeli kedy Vám máme balóniky doručiť. 

V prípade že si želáte niektorý z latexových balónikov vymeniť napr. s nápisom Happy Birthday aby to bolo k narodeninám či balónik na ktorom bude číslo , kľudne takúto požiadavku doplňte do poznámky.

Latexové balóny od firmy QUALATEX sú vyrobené zo 100% latexu a sú biologicky rozložiteľné , ich doba rozkladu je porovnateľná s listom stromu . Tým šetria našu prírodu aj naše zdravie.